Все для офісу
школи та творчості
Доставка
до робочого місця клієнта
(044) 503-71-79
графік роботи

Чекаємо дзвінки:

Пн-Пт: 9:00 - 19:00
Сб: 10:00 - 17:00

Політика конфіденційності

01.10.2015

 

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ

Мережа фірмових магазинів «Папірус» відповідально ставиться до захисту конфіденційності наших користувачів (далі “Користувач” або “Ви”). Це Онлайн-Положення про конфіденційність (далі “Положення”) роз’яснює нашу лінію поведінки та способи отримання і використання Ваших персональних даних, які Ви надаєте, використовуючи наш мобільний за стосунок (далі “Послуги”). Будь ласка, зверніть увагу, що це Положення стосується тільки тієї інформації, яка була отримана шляхом використання наших Послуг. Це Положення не поширюється на діяльність третіх сторін, які не контролюються нашою компанією

Початок користування Послугою означає безумовну згоду з боку Користувача відносно збору та використання його особистої інформації згідно цього Положення. Якщо ви не згодні з цими умовами, будь ласка, не користуйтеся нашими Послугами. Ми рекомендуємо регулярно переглядати це Положення, оскільки, відповідно до пункту 12, його умови можуть змінюватися.

 

1. ЗБІР І ВИКОРИСТАННЯ ІНФОРМАЦІЇ

Метою збору інформації про Користувача є забезпечення та розширення послуг, а також створення умов, за яких Користувач міг би легко користуватися Послугами компанії. Це включає в себе розсилку електронних повідомлень, пов’язаних із Послугами, від яких ви можете відписатися в будь-який час, слідуючи інструкціям, представленим у цих повідомленнях.

Види особистої інформації, яка збирається у зв’язку із зазначеними вище діями, можуть варіюватися залежно від конкретної дії. Особиста інформація може включати:

  • -Ваше ім’я;
  • -Ідентифікаційний номер у соціальній мережі;
  • -Адресу електронної пошти;
  • -Номер телефону;
  • -Ваше місцезнаходження
  • Інформацією неособистого характеру є інформація, яка по суті не є особистою інформацією, наприклад, IP-адреса (у деяких країнах), але може розглядатися в якості особистої інформації у поєднанні з іншими даними для ідентифікації Користувача.

 

2. ЗАХИСТ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ

Ми прагнемо захистити Ваші персональні дані, поки вони знаходяться під нашим контролем. Інформація про ваш обліковий запис доступна лише через використання пароля. В цілях захисту конфіденційності особистої інформації Ви повинні тримати свій пароль у таємниці й не розкривати його жодним іншим особам. Ви несете відповідальність за будь-яке використання продуктів Папірус третіми особами, які мають доступ до Вашого облікового запису. Будь ласка, негайно повідомте нас, якщо Ви вважаєте, що Ваш пароль був скомпрометований або несанкціоновано використаний.

 

3. ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ

Ми впровадили комерційно розумні технічні, фізичні, управлінські та організаційні заходи, спрямовані на забезпечення безпеки Вашої особистої інформації від випадкової втрати та від несанкціонованого доступу, використання, зміни або розкриття. Проте ми не можемо гарантувати, що несанкціоновані треті особи не зможуть обійти ці заходи або використовувати, розголошувати та змінювати Вашу особисту інформацію не за призначенням. Також зверніть увагу, що електронна пошта та системи обміну повідомленнями не вважаються безпечними, тому ми не рекомендуємо Вам відправляти Вашу особисту інформацію за допомогою цих служб. У разі, якщо персональні дані було скомпрометовано в результаті пошкодження служб безпеки, Папірус негайно повідомляє про це тих осіб, чиї персональні дані були скомпрометовані, відповідно до процедур повідомлення, викладених у цьому Положенні про конфіденційність, або іншим способом передбаченим законодавством.

 

4. ВНЕСЕННЯ ЗМІН ДО ПОЛОЖЕННЯ

Папірус залишає за собою право періодично оновлювати це Положення про конфіденційність. При цьому використання персональних даних регламентується чинним Положенням на момент використання персональних даних. Якщо Ви не згодні з будь-якою зміною, ми рекомендуємо Вам негайно видалити Ваш обліковий запис і припинити користування мобільним за стосунком Папірус.

 

5. ПИТАННЯ

Якщо у Вас виникли будь-які питання щодо політики конфіденційності компанії Папірус, будь ласка, зверніться до нашої Служби підтримки: service@papirus.com.ua

 Повернутися до списку новин